دریافت نوبت راهنمایی و مشاوره با نرخ ارزان

۲۲ آبان ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۱ کد : ۳۷۸۸۳ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۳۷۷
فراهم شدن فرصت مشاوره و روان درمانی با نرخ مصوب دولتی در مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره خانواده پژوهشگاه حوزه و دانشگاه
دریافت نوبت راهنمایی و مشاوره با نرخ ارزان

فرایند مشاوره اگر توسط متخصصین آموزش دیده در این امر صورت بگیرد می تواند تاثیر عمیقی بر افراد، خانواده ها و به طور کل سلامت جوامع داشته باشد. خدمات مشاوره به افراد کمک می کند تا در موقعیت های دشوار زندگی مانند مرگ عزیزان، طلاق، استرس شغلی، مواجه شدن با مشکلات روحی و... بتوانند بحران ها را مدیریت کنند و در بهترین مسیر حرکت کنند. همه افراد در برهه هایی از زندگی خود با مشکلات و بحران هایی رو به رو می شوند. این مشکلات می توانند ناشی از مسائل و استرس های محیطی و یا ناشی از بحران های درون روانی باشند. هنگام برخورد با مشکلاتی که فشار روانی زیادی به بار می آورند مغز درگیر پردازش هیجانات زیادی خواهد شد. این درگیری مانع از این می شود که فرد بتواند از تمام ظرفیت های مغز خود برای حل مشکلات استفاده کند. در این شرایط است که استفاده از خدمات مشاوره اهمیت پیدا می کنند.
مشاوران و روانشناسان می توانند در این موقعیت ها به کمک فرد بیایند. اما گاهی اوقات افراد به دلیل مشکلات اقتصادی خود را از دریافت خدمات مشاوره و روانشناختی محروم می کنند. به همین منظور با هدف کمک و خدمت رسانی به این افراد و انجام وظیفه انسانی برآن شدیم تا امکان دریافت نوبت مشاوره حضوری را در اختیار عموم قرار دهیم. شما نیز می توانید در صورت نیاز به خدمات مشاوره ای ارزان به صورت حضوری به مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره خانواده پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با نرخ مصوب دولتی مراجعه کنید.

  • شرایط استفاده :

مراجعه حضوری روزهای زوج از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ ظهر
هزینه هر جلسه ۴۵ دقیقه راهنمایی و مشاوره 45 هزار تومن  

  • اسامی مشاوران :

خانم ها ( رضایی، واحدی، طباطبایی، کتانی، قاسمی، غرویان )
آقایان ( سبزعلی، رضایی )

کلید واژه ها: مشاور مشاوره خانواده مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره خانواده مشاوران اهمیت مشاوره ضرورت مشاور مشاوره با نرخ دولتی


( ۷ )

نظر شما :